OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 27.08.2023
W parafii dziś Dożynki. Bogu Wszechmocnemu dziękujemy za chleb i za wszystkie dary Bożej Miłości.

Parafianom z Zofiówki, Strug, Szczotek i Libiąża dziękujemy za przygotowanie uroczystości dożynkowej. W przyszłym roku prosimy o przygotowanie Dożynek parafian z Więckowic Starych, z Więckowic Nowych i z Morgów.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych w sobotę od 8.00.

Dzieciom i młodzieży przypominamy, że zbliża się początek nowego roku szkolnego. Boże błogosławieństwo wypraszamy przez przystąpienie już w tym tygodniu do spowiedzi św.

Intencje Mszy św. na przyszły rok zapisujemy w zakrystii po każdej Mszy św. niedzielnej.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy naszych parafian z ul. Mickiewicza, Lompy, Tylnej, Morcinka, Gorzołki, Golskiej.
Napisane przez admin1 dnia sierpnia 25 2023 19:08:26