Zaloguj
Zespół  muzyczny

W ciągu ostatnich 20 lat z grupy grającej i śpiewającej w kościele młodzieży wyszli dzisiejsi prawnicy, lekarze, inżynierowie i … siostra zakonna (Zuzanna).

Dzisiejszy zespół tworzą: Dawid – gitara i wokal, Elżbieta – organy, śpiew Monika, Joanna, Beata i bardziej lub mniej liczna grupa studentek i młodzieży licealnej.
Zespół mobilizuje się, gdy trzeba - przygotowuje i prowadzi wtedy czuwania modlitewne dla młodzieży i czasem popołudniowe nabożeństwa niedzielne.


Poniżej zdjęcia z próby przed czuwaniem modlitewnym dla młodzieży dekanatu gorzowskiego i rejonu kluczborskiego, pod hasłem: "Franciszku, idź, odbuduj mój Kościół".

zespol_muz1_t1.jpg   zespol_muz2_t1.jpg

Czuwanie miało miejsce w piątek 23 kwietnia 2010 r.
Oto dwa zdjęcia zespołu muzycznego z tego czuwania. Więcej znajduje się w galerii - przejdź do albumu Czuwanie modlitewne.

foto_134_t1.jpg   foto_130_t1.jpg


W tejże galerii jest jeszcze więcej zdjęć zespołu, wykonanych na kolejnych czuwaniach, mających miejsce nie tylko w Gorzowie. Sprawdź!Nagrania z niektórych występów można zobaczyć poniżej:Działalność zespołu można lepiej poznać czytając poniższą kronikę:


Kronika zespołu ŃOŁS