OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 11.06.2023
Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby remontowe naszego kościoła. Bóg zapłać również wszystkim, którzy włączyli się przygotowanie uroczystości Bożego Ciała.

Do czwartku trwa oktawa Bożego Ciała. W oktawie Bożego Ciała wieczorne Msze św. połączone będą z procesją eucharystyczną dookoła kościoła. Te Msze św., „od gradobicia”, sprawowane są w intencjach wiosek i Gorzowa. W poniedziałek o 18.00 w int. parafian z Więckowic Starych, Nowych i Morgów. We wtorek w int. Libiąża, Szczotek i Strug. W środę w int. Pawłowic. W czwartek o godz. 17.00 w int. parafian z Gorzowa.

We wtorek po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Fatimskie.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

W piątek uroczystość N.S.P.J. To dzień szczególnej modlitwy za kapłanów i o nowe powołania. W piątek również odwiedziny chorych. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca N.M.P. O godz. 10.30 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N.M.P. przy kapliczce przydrożnej w Pawłowicach

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu prosimy parafian z Dębiny nr od 11-go do końca.

Dziś o godz. 18.30 w naszym kościele odbędzie się „Koncert Uwielbienia” zorganizowany przez Gorzowską Fundację Rozwoju Artystycznego „Fabryka Muzyki”. Wystąpi zespół Gospel Rain z Lublina oraz uczestnicy warsztatów wokalnych.
Napisane przez admin1 dnia czerwca 09 2023 20:58:21