OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 26.03.2023
V niedziela W. Postu, rozpoczynamy dziś rekolekcje wielkopostne. Witamy w parafii ks. Andrzeja. O dary Ducha Św. prosimy dla niego i dla nas wszystkich.

Spotkania rekolekcyjne dla dorosłych będą rano o godz. 8.00 i wieczorem o godz. 18.00, dla dzieci od poniedziałku do środy o godz. 10.00.

W ramach rekolekcji też nauki stanowe dla małżonków, rodziców, młodzieży, osób chorych, dzieci przedszkolnych. Szczegółowy plan rekolekcji wywieszony został w gablotkach. Okazja do spowiedzi rekolekcyjnej pół godziny przed Mszą św.

Po południu dziś o godz. 14.30 Gorzkie Żale z nauką.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

W piątek o godz. 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. za zmarłych polecanych Panu Bogu w wypominkach wielkopostnych.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu prosimy parafian z Nowej Wsi, Tęczynowa, ul. Jabłonkowej i Krótkiej.

Za tydzień Niedziela Palmowa, w czasie Mszy św. błogosławieństwo palm. Wiązanki palm przygotują i będą rozprowadzać przed Mszą św. Dzieci Maryi.
Napisane przez admin1 dnia marca 24 2023 18:38:48