OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 30.10.2022
W parafii witamy dziś Ojca Wiesława i Brata Adama ze Zgromadzenia Ojców Oblatów N.M.P. Po Mszy św. nasi goście będą rozprowadzać kalendarze misyjne.

O 14.30 dziś nabożeństwo różańcowe.

We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. w tym dniu niedzielny. Po południu o 13.45 nabożeństwo w kościele, procesja i o godz. 14.00 nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu. Dla naszych zmarłych wypraszamy Miłosierdzie Boże w wypominkach. Wypominki składamy w zakrystii.

W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych - Dzień Zaduszny. O godz. 9.00 i 17.00 czytanie wypominek, Różaniec i Msza św. w intencji zmarłych wypominanych. Także w tygodniu, do soboty, o godz. 17.00 Różaniec za zmarłych wypominanych i Msza św.

W uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny można dostąpić odpustu zupełnego za zmarłych pod zwykłymi warunkami, czyli spowiedź albo stan łaski, komunia św., odmówienie Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolnej modlitwy w intencjach Ojca św. Również w następnych dniach, do 8-go listopada, można uzyskać odpust zupełny, dodając do tych warunków nawiedzenie cmentarza połączony z modlitwą.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 17.00 Msza św. szkolna. W sobotę od 8.00 odwiedziny chorych. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

Spotkania Dzieci Maryi w czwartek po Mszy szkolnej, dla ministrantów i kandydatów w sobotę o 10.00.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z Dębiny nr od 1 – 10 i Karpat.

Intencje Mszy św. na przyszły rok zapisujemy w zakrystii.

W przyszłą niedzielę w parafii Kiermasz. Świętować będziemy 127-mą rocznicę poświęcenia kościoła. Suma kiermaszowa o godz. 11.00.

Modlitwa o pokój dla Ukrainy i świata niech będzie naszą codzienną intencją modlitewną.
Napisane przez admin1 dnia października 28 2022 21:15:53