Ogłoszenia parafialne, 30. 07. 2023

W tym tygodniu z racji wspomnienia liturgicznego M. B. Anielskiej można uzyskać odpust zupełny zwany „Porcjunkuli” dziś, w przyszłą niedzielę. Także 2 sierpnia. Warunki odpustu: stan łaski, komunia św., modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga i w intencjach Ojca św., wykluczenie przywiązania do grzechu.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu w int. powołań. W sobotę odwiedziny chorych od 8.00. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy naszych parafian z ul. Zielonej, Pieloka, Curie-Skłodowskiej. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o kościół, za ofiary na kwiaty składane przy tej okazji.

Jak zawsze w sierpniu na Jasną Górę wyrusza piesza pielgrzymka diecezji opolskiej. Z naszego rejonu grupa wyruszy z Kluczborka we wtorek 15 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę w kościołach w Kluczborku.
Napisane przez admin dnia lipca 30 2023 08:12:55