OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4.06.2023
Ogłoszenia parafialne, 4.06.2023r. – Odpust parafialny

Dziś uroczystość Trójcy Przenajświętszej, patronalne święto naszej świątyni. Suma odpustowa o 11.00, nieszpory odpustowe o 14.30.

Można dziś uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, czyli stan łaski, komunia św., odmówienie modlitwy Wierzę w Boga, Ojcze nasz, modlitwy w int. Ojca św. oraz brak przywiązania do wszelkiego grzechu.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła, o przyjście w sobotę prosimy parafian z Dębiny nr od 1 – 10, Karpaty.

W czwartek przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. W Boże Ciało Msza św. o godz. 8.00, o 9.00 procesja, idziemy z kościoła przez Rynek. Po procesji także o godz. 10.00 Msza św.

O przygotowanie ołtarzy prosimy mieszkańców z ul. Kluczborskiej, Róże Różańcowe, mieszkańców Rynku, czwarty ołtarz przy kościele przygotowują rodzice dzieci komunijnych. Wzdłuż trasy procesji przyozdabiamy nasze mieszkania i domy. O czynny udział w procesji prosimy orkiestrę, chór, poczty sztandarowe, dzieci w strojach komunijnych, dzieci sypiące kwiaty, służbę liturgiczną i wszystkich parafian.

W oktawie Bożego Ciała wieczorne Msze św. połączone są z procesją eucharystyczną dookoła kościoła. Te Msze św., „od gradobicia”, są tradycją w parafii i sprawowane są w intencjach naszych wiosek i Gorzowa.

W Boże Ciało o godz. 8.00 Msza św. od gradobicia w int. parafian z Nowej Wsi i Tęczynowa, o g. 10.00 w int. parafian z Budzowa i Pakoszowa. W piątek o 18.00 w int. parafian z Zofiówki, Dębiny i Karpat. W sobotę o 18.00 w int. parafian z Karłowa i Leśnik. Po niedzieli następne wioski i w czwartek Gorzów.

W przyszłą niedzielę w naszym kościele o godz. 18.30 „Koncert Uwielbienia”. Wystąpi zespół „Gospel Rain” z Lublina oraz uczestnicy warsztatów wokalnych.

Kolektę w przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, przeprowadzi Rada Parafialna na potrzeby remontowe naszego kościoła. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w przyszłą niedzielę.
Napisane przez admin dnia czerwca 02 2023 21:48:15