OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 18.09.2022
Kolekta niedzielna na konserwację zabytków sakralnych w naszej diecezji.

Msza św. szkolna w czwartek o 17.00 sprawowana będzie w int. dzieci i młodzieży ku czci św. Stanisława Kostki Patrona.

Spotkanie rodziców i dzieci komunijnych w czwartek o 17.00.

Nasze grupy Ministrantów i Marianek są otwarte, przyjmujemy chętnych do Służby Bożej. Spotkania Dzieci Maryi odbywają się w czwartki po Mszy św. szkolnej, kandydatów i ministrantów w sobotę o 10.00.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z ul. Piłsudskiego i Piaskowej.

Intencje Mszy św. na przyszły rok zapisujemy w zakrystii.

W Pawłowicach dziś „Święto chleba i wina”. Będą stoiska producentów żywności, po południu część artystyczna z Radiem Silesia.

Nasz Caritas rozprowadza odzież jesienno-zimową, kurtki dziecięce kombinezony, ubrania, odzież dla dorosłych, obuwie, czapki – we wtorek w domu DFK od 14.00 do 16.00.

Oryginalnym pomysłem Caritasu jest też zaplanowane na przyszłą niedzielę przedstawienie „Przypowieść o synu marnotrawnym” w wykonaniu wolontariuszy Caritasu - w Domu Kultury o 16.00. Przedstawienie o wymiarze charytatywnym, przygotowywane z dużym rozmachem. Zapraszamy.

Modlitwa o ustanie wojny i pokój dla Ukrainy i świata niech będzie naszą stałą codzienną intencją modlitewną.
Napisane przez admin1 dnia września 16 2022 20:12:03