OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 29. Niedziela zwykła, 20.10.2019

Dziś Niedziela Misyjna. Kolekta na Misje św.

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu o 17.00, w niedziele o 15.00. Różaniec odmawiamy w intencjach misyjnych Kościoła.

We wtorek przypada wspomnienie św. Jana Pawła II, święto patronalne osób modlących się za kapłanów.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Pawłowic. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy naszych parafian z Pawłowic, od nr 65 do końca.

W zakrystii przyjmujemy intencje Mszy św. na przyszły rok.

Nasza orkiestra dziękuje wszystkim, którzy złożyli swoje podpisy pod jej projektem, otrzymała najwięcej głosów.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć w parafii misjonarza ze Zgromadzenia Ojców Oblatów. Będzie m.in. rozprowadzał kalendarze misyjne.

Dom Dziennego Pobytu w Gorzowie przyjmuje nabór wniosków na pobyt osób starszych w domu Caritas – nowy turnus przewidziany jest od stycznia przyszłego roku. Wnioski można składać w Domu Caritas ul. Kluczborska 15.

Dziękujemy za ofiary składane w kościele na remont wież oraz za indywidualne
i zbiorowe wpłaty na konto parafii w B.S. na Rynku w Gorzowie

Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim