OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 27. Niedziela zwykła, 6.10.2019

O 15.00 dziś nabożeństwo różańcowe. W październiku, ogłoszonym przez Papieża Franciszka „nadzwyczajnym miesiącem misyjnym”, główną intencją Różańca św. będzie modlitwa za Misje św. W tygodniu Różaniec o 17.00.

Czas nawiedzenia figury św. Michała Archanioła z Gargano był dla parafii czasem łaski. Owocem nawiedzenia niech będzie włączenie na stałe do naszej modlitwy "krótkiego egzorcyzmu" papieża Leona XIII.

W tym tygodniu jutro przypada liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Różańcowej, święto patronalne Róż Różańcowych. Zapraszamy wszystkie Róże Różańcowe – o 17.00 Różaniec i Msza św. w intencji Róż Różańcowych z nauką stanową.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Pawłowic: Brody, Dziesiątki. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy naszych parafian z Pawłowic wioska nr od 6 – 30.

W przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, kolektę przeprowadzi nasza Rada Parafialna. Polecamy ją szczególniejszej ofiarności wiernych. Dziękujemy za ofiary złożone w przyszłą niedzielę, także za indywidualne ofiary wpłacane w BS w Gorzowie na konto remontowe naszej parafii. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

Przyszła niedziela jest „Niedzielą Papieską”, przed kościołem zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Przyszła niedziela będzie też niedzielą odpustu dla kaplicy pw. św. Jana Pawła II przy Domu Seniora w Pawłowicach. Suma odpustowa sprawowana będzie o godz. 12.15. Zarazem jest to 13. dzień miesiąca, zatem w naszym kościele za tydzień o godz. 17.00 nabożeństwo fatimskie.

Dziękujemy za ofiary składane w kościele na remont wież oraz za indywidualne
i zbiorowe wpłaty na konto parafii w B.S. na Rynku w Gorzowie

Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim