OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 22. Niedziela zwykła, 1.09.2019

W przyszłą niedzielę Dożynki, suma o 11.00. W tym roku dekanat gorzowski ma być też gospodarzem dożynek diecezjalnych na Górze św. Anny w dniu 22 września. W związku z tym dziś o 15.00 w Domu Kultury spotkanie organizacyjne na które zapraszamy gorzowskich gospodarzy i sołtysów z wiosek naszej parafii.

Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. w intencji dzieci, młodzieży, ich rodziców i wychowawców o 18.00. W czasie Mszy św. poświęcenie przyborów szkolnych dla najmłodszych dzieci. Wcześniej spowiedź św. dla dzieci i młodzieży od godz. 17.30.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży. Niech udział w tej Mszy św. będzie stałą troską i dzieci i ich rodziców. Po Mszy św. szkolnej spotkanie z dziećmi pierwszokomunijnymi oraz z ich rodzicami.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i godzinna adoracja w intencji powołań. W sobotę od 8.00 odwiedziny chorych. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ul. Chopina i Makowej. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy naszych parafian z ul. Chopina, prawa strona.

Mamy już księgę intencji na przyszły rok, warto pomyśleć o wcześniejszym wpisaniu szczególniejszych rocznic i jubileuszy rodzinnych.

Kolekta niedzielna na Seminarium i potrzeby Diecezji. W przyszłą niedzielę kolektę przeprowadzi nasza Rada Parafialna i polecamy ją szczególniejszej ofiarności wiernych. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w przyszłą niedzielę na remont wieży naszej świątyni. Przewidziana jest też diecezjalna zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.

Dziękujemy za ofiary składane w kościele na remont wież oraz za indywidualne
i zbiorowe wpłaty na konto parafii w B.S. na Rynku w Gorzowie

Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim