OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 6. Niedziela zwykła, 17.02.2019

Dziś VI niedziela zwykła roku liturgicznego.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

Za sprzątanie kościoła podziękowanie naszym parafianom z Więckowic Starych, o przyjście w tym tygodniu w sobotę o godz. 9.00 prosimy z ul. Małej, Golskiej, Jabłonkowej i z Libiąża. Dziękujemy za przyjście, za troskę o kościół, za ofiary na kwiaty składane przy tej okazji.

Intencje Mszy św. zapisujemy w zakrystii.

Dziękujemy za ofiary składane w kościele na remont wież oraz za indywidualne
i zbiorowe wpłaty na konto parafii w B.S. na Rynku w Gorzowie

Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim
nr konta: 18 8909 1058 2005 0000 1993 0002

Przypominamy o możliwości odpisania od dochodu w zeznaniu rocznym ofiar składanych na remont wież jako darowizn na rzecz kultu religijnego. Trzeba tylko posiadać dowód wpłaty na konto. Uwaga: przy tzw. szybkich płatnościach internetowych, np. za pomocą PayU czy PayPal, fiskus może żądać dodatkowego dokumentu, a mianowicie potwierdzenia otrzymania darowizny od obdarowanego. Powinno z niego wynikać, że pieniądze wpłynęły na jego rachunek. Darczyńca musi więc zwrócić się o taki dokument do parafii.
Napisane przez admin1 dnia lutego 16 2019 18:23:21