OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 29.01.2023
Dziś IV niedziela zwykła roku liturgicznego.

W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego tradycyjnie określane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Jest to Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. w czwartek o godz. 7.00, 10.00 i wieczorem o 17.00. W czasie Mszy św. poświęcenie świec – gromnic.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W piątek po Mszy św. błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja. Odwiedziny chorych w sobotę od. 8.00. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu w sobotę prosimy naszych parafian z Gorzowa z ul. Wojska Polskiego – bez bloku.

Intencje Mszy św. na ten rok przyjmujemy w zakrystii.

W przyszłą niedzielę po Mszy św. błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.
Napisane przez admin1 dnia stycznia 27 2023 20:13:28