OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 07.08.2022
W najbliższy wtorek zatrzymają się na nocleg w Gorzowie pielgrzymi z „Pieszej Pielgrzymki Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej”. Nocleg pielgrzymów będzie w gorzowskiej hali sportowej. Zapraszamy do udziału w adoracji i w Apelu Jasnogórskim z pielgrzymami w kościele we wtorek o godz. 20.00.

Z diecezji opolskiej również wyruszy piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Z naszego rejonu z Kluczborka w przyszły wtorek. Zapisy do udziału w pielgrzymce w kościele w Kluczborku.

W sobotę 13-go dnia miesiąca po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie.

Caritas pragnie jak co roku przygotować w uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. bukiety do poświęcenia. Prośba do parafian, aby w przyszłą niedzielę przynieść do domu DFK kwiaty lub zioła. Dom będzie otwarty od rana do godz. 14.00. W korytarzu będą przygotowane wiaderka i wazony z wodą.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w sobotę prosimy parafian z Pawłowic wioska nr od 6-30.

Informacja od firmy „Green Office”: po złożone przy kościele elektrośmieci przyjadą po niedzieli, składanych jest bowiem tyle śmieci, że kierowcy nie wyrabiają się fizycznie.

W przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, kolektę przeprowadzi Rada Parafialna i polecamy ją szczególniejszej ofiarności wiernych.

Modlitwa o ustanie wojny i pokój dla Ukrainy i świata niech będzie naszą stałą codzienną intencją modlitewną.
Napisane przez admin1 dnia sierpnia 05 2022 16:03:49