OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 26.12.2021
Dziś święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Zatroszczmy się i my wszyscy o świętość naszych rodzin.

W tym tygodniu we wtorek Świętych Młodzianków. O 10.00 Msza św. z błogosławieństwem dzieci ku czci Świętych Młodzianów.

W piątek zakończenie roku. O godz. 16.00 w piątek Msza św. dziękczynna z okazji zakończenia roku. W sobotę Nowy Rok, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. W sobotę Msze św. o godz. 10.00 i 12.00. O 10.00 Msza św. w int. parafian zmarłych w 2021 roku.

Od jutra w parafii rozpoczynamy kolędę. Co prawda w formie hybrydowej, ale z tego aktu zawierzenia Bożej Opatrzności naszych rodzin, domów, mieszkań nie wolno nam zrezygnować. Porządek kolędy i jej forma został przekazany w Gazetkach, jest też na stronie internetowej parafii w zakładce „ogłoszenia”, prosimy o zapoznanie się z porządkiem kolędy.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w tym tygodniu w czwartek prosimy naszych parafian z Morgów.
Napisane przez admin1 dnia grudnia 25 2021 19:38:59