OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 21.11.2021
Dziś Uroczystość Chrystusa Króla. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu.

Dziś w parafii wybory do Rady Duszpasterskiej. Karteczki z propozycjami prosimy wrzucać do skrzynki w przedsionku przy zakrystii.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna.

Spotkania Dzieci Maryi w czwartek po Mszy św. szkolnej, dla ministrantów i kandydatów w sobotę o10.00.

Dziękujemy za sprzątanie kościoła. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy parafian z ulicy Mickiewicza, Lompy, Tylnej, Morcinka, Gorzołki.

W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja odbędzie się w sobotę przed południem i po południu. Przed południem o godz. 10.30 Msza św., wystawienie i wspólna adoracja dla wszystkich: dla Róż Różańcowych, Rodziny Franciszkańskiej i wszystkich parafian. Po południu od godz. 16.00 adoracja indywidualna, okazja do spowiedzi św., o 17.00 Msza św.

Przed kościołem zbiórka do puszek na „Kościół prześladowany”.
Napisane przez admin1 dnia listopada 19 2021 21:07:07