OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 20. Niedziela zwykła, 18.08.2019

Dziś XX niedziela zwykła roku liturgicznego.

W tym tygodniu wspomnienia liturgiczne: we wtorek św. Bernarda, w czwartek NMP Królowej, w sobotę św. Bartłomieja.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ul. Krasickiego i Słowackiego. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy naszych parafian z ul. Zielonej, Stalmacha, Bocznej, Gorzołki, Curie-Skłodowskiej. Bóg zapłać za przyjście, za troskę o kościół, za ofiary na kwiaty składane przy tej okazji.

Przypominamy, że dożynki parafialne odbędą się w tym roku w niedzielę w dniu 8 września. O przygotowanie uroczystości w kościele prosimy parafian z Gorzowa, zwłaszcza rzecz jasna gorzowskich gospodarzy. W tym roku też przypadł na dekanat gorzowski szczególny przywilej bycia gospodarzem i głównym organizatorem diecezjalnych dożynek w niedzielę 22 września na Górze św. Anny. Organizatorów dożynek parafialnych zapraszamy zatem w tym dniu na pielgrzymkę na Górę św. Anny. Zamówiliśmy już autobus. Wraz z pozostałymi parafiami naszego dekanatu delegacja z naszej parafii przedstawi Księdzu Biskupowi Ordynariuszowi w czasie Mszy św. dożynkową koronę i dary dożynkowe.

Dziękujemy za ofiary składane w kościele na remont wież oraz za indywidualne
i zbiorowe wpłaty na konto parafii w B.S. na Rynku w Gorzowie

Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim