OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 18. Niedziela zwykła, 4.08.2019

Po raz dziewiąty parafialny Caritas organizuje dziś w Pawłowicach Festiwal Piosenki Religijnej. W założeniu to festyn rodzinny, charytatywny, pozwalający całym rodzinom dobrze i miło spędzić czas przy dobrej kulturalnej rozrywce, bez wulgarnych odniesień, przy dobrym i tanim poczęstunku. Będą piosenki religijne, dobre zespoły, wokaliści, będą konkursy i nagrody ufundowane przez Gościa Niedzielnego.
Początek Festiwalu o godz. 15.00.

W piątek w Gorzowie na nocleg i posiłek zatrzymają się pielgrzymi pieszej pielgrzymki na Jasną Górę z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej. Niech spotkają się oni ze szczerą gościnnością mieszkańców Gorzowa.
O godz. 20.00 Apel Jasnogórski z pielgrzymami w kościele.

Diecezjalna 43. Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę odbędzie się w dniach 13 – 17 sierpnia.
Grupa kluczborska wyruszy we wtorek 13 sierpnia, zakończenie w sobotę Mszą św. na wałach o 11.00. Zachęcamy do udziału zwłaszcza młodszych naszych parafian. Zapisy na pielgrzymkę w parafii w Kluczborku w kancelarii tamtejszej parafii

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ul. Kluczborskiej. O przyjście w najbliższą sobotę prosimy naszych parafian z ul. Kluczborskiej lewa strona.

Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca. Kolektę przeprowadzi nasza Rada Parafialna i przeznaczona jest na remont wieży. Prace rozpoczną się w tym tygodniu. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w kościele w przyszłą niedzielę. Aktualna jest prośba o bezpośrednie wpłaty na fundusz remontowy w Banku Spółdzielczym w Gorzowie. Numer konta jest na stronie internetowej parafii, można też przyjść bezpośrednio do Banku. Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji szczęśliwego zakończenia remontu wieży i dziękujemy za wszelkie ofiary składane na remont wieży.

Dziękujemy za ofiary składane w kościele na remont wież oraz za indywidualne
i zbiorowe wpłaty na konto parafii w B.S. na Rynku w Gorzowie

Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim