OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 15. Niedziela zwykła, 14.07.2019

Dziś XV niedziela zwykła roku liturgicznego. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś na remont wieży naszej świątyni.

W tym tygodniu we wtorek wspomnienie liturgiczne N.M.P. z Góry Karmel, w sobotę bł. Czesława, patrona diecezji opolskiej.

Do odbioru w zakrystii zamówione albumy o budowie wieży naszego kościoła.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ul. Sienkiewicza, Karola Miarki i Pieloka. O przyjście w najbliższa sobotę prosimy naszych parafian z ul. Piaskowej i Moniuszki. Bóg zapłać za troskę o kościół, za ofiary na kwiaty składane przy tej okazji.

Z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, w przyszłą niedzielę poświęcenie pojazdów ku Jego czci. Przy tej okazji można złożyć ofiarę będącą wsparciem naszych misjonarzy. Praca na Misjach bez samochodu jest niemożliwa, a na pomoc w ich zakupie i utrzymaniu mogą oni liczyć tylko na wiernych ze swojej Ojczyzny. Samochody i inne pojazdy do poświęcenia ustawiamy na parkingach z obu stron naszego kościoła.

Dziękujemy za ofiary składane w kościele na remont wież oraz za indywidualne
i zbiorowe wpłaty na konto parafii w B.S. na Rynku w Gorzowie

Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim