OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 6. Niedziela Wielkanocy, 26.05.2019

Dziś „Dzień Matki”, także rocznica pierwszej komunii św. dzieci z klas czwartych.

Po południu o 15.00 nabożeństwo majowe. To ostatnie już nabożeństwa majowe, zapraszamy dziś i w tygodniu o 18.00.
O 16.00 dziś w gorzowskim amfiteatrze w ramach „święta gwary śląskiej” odbędzie się przedstawienie „Moje śląskie wesele”. Zaprasza Dom Kultury.

W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Przed tą uroczystością Dni Krzyżowe, dni modlitwy o dobre urodzaje, dobrą pogodę, o błogosławieństwo w pracy. W tych intencjach w poniedziałek, wtorek i w środę rano o 6.30 procesja błagalna do Krzyża.

W czwartek o 17.00 Msza św. szkolna. W piątek święto Nawiedzenia N.M.P. W sobotę, w pierwszą sobotę miesiąca, od godz. 8.00 odwiedziny chorych. Zgłoszenie odwiedzin w zakrystii.

Od piątku 9-dniowa Nowenna do Ducha Św. przed uroczystością Zesłania Ducha Św.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z Budzowa, o przyjście w najbliższa sobotę prosimy parafian z Dębiny nr od 1 – 10 i z Karpat.

Z początkiem czerwca planowane jest otwarcie przez Caritas Domu Dziennego Pobytu dla Seniorów. Dom oferuje dla 20 seniorów dzienny pobyt z wyżywieniem, z zajęciami rehabilitacyjnymi, z dowozem samochodem. Kryteria naboru: wiek, samotność, niewydolność opiekuńcza rodziny, niskie dochody. Zgłoszenia przyjmuje Stacja Opieki Caritas w Gorzowie.

Dziękujemy za ofiary składane w kościele na remont wież oraz za indywidualne
i zbiorowe wpłaty na konto parafii w B.S. na Rynku w Gorzowie

Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim