OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 3. Niedziela Wielkanocy, 5.05.2019

III niedziela wielkanocna rozpoczyna Tydzień Biblijny. Po południu o 15.00 nabożeństwo majowe i spotkanie Rodziny Franciszkańskiej.

Nabożeństwa majowe w tygodniu o 18.00, w niedziele o 15.00. W czwartki o 17.00 Msza św. szkolna z nabożeństwem majowym.

Zachowajmy tradycję nabożeństw majowych na wioskach – przy krzyżu przydrożnym, przy kapliczce. To odwieczny zwyczaj w naszej parafii. Niech on nie zaginie.

W tym tygodniu odbędą się spotkania dla młodzieży przygotowujące do przyjęcia sakramentu bierzmowania według następującego porządku: o godz. 18.00 dla klasy III Gimnazjum w poniedziałek, dla klasy VI i VII we wtorek, dla klasy VIII w środę. Natomiast spotkanie z rodzicami i dziećmi komunijnymi w czwartek o 17.00.

Rodzina Franciszkańska zaprasza na pielgrzymkę do Niepokalanowa w sobotę w dniu 25 maja. Zapisy w zakrystii do 15 maja.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy parafianom z ul. Byczyńskiej, Polnej i Młyńskiej. O przyjście w sobotę o 9.00 prosimy parafian z ul. Piłsudskiego lewa strona.

Ponieważ zbliża się uroczystość pierwszej komunii św. i bierzmowania, prośba do rodziców dzieci komunijnych i bierzmowanych: chodzi o udekorowanie kościoła na te uroczystości. Prosimy o przyjście do kościoła w sobotę o godz. 8.30.

Kolekta dziś na potrzeby Seminarium i Diecezji, za tydzień, w drugą niedzielę miesiąca, kolektę przeprowadzi nasza Rada Parafialna i polecamy ją szczególniejszej ofiarności wiernych.

Dziękujemy za ofiary składane w kościele na remont wież oraz za indywidualne
i zbiorowe wpłaty na konto parafii w B.S. na Rynku w Gorzowie

Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim