OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 4. Niedziela Wielkiego Postu, 31.03.2019

Dziś IV niedziela Wielkiego Postu zwana Laetare – Radujcie się, bo niedługo już święta. Po południu o 15.00 Gorzkie Żale z nauką pasyjną.

Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży w czwartki po Mszy św. szkolnej, dla dorosłych w piątki o godz. 17.00.

Droga Krzyżowa i Msza św. w piątki są ofiarowane w intencji zmarłych wypominanych. Wypominki składamy w zakrystii.

Podziękowanie wszystkim organizatorom i wykonawcom sobotniego koncertu w naszym kościele.

Za sprzątanie kościoła dziękujemy naszym parafianom z ul. Chopina. O przyjście w sobotę o 9.00 prosimy parafian z ul. Kolorowej, Ogrodowej i Sportowej.

W zakrystii przyjmujemy prenumeratę Gościa Niedzielnego na II kwartał.

Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu składane do skarbony przy bocznym ołtarzu.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Msza św. Odwiedziny chorych będą przed świętami.

W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne.

Zakończyliśmy remont mniejszej wieży naszego kościoła. Bóg zapłać wykonawcom i ofiarodawcom. Prace przy dużej wieży zaplanowano na miesiące letnie. Prośba do naszych panów o pomoc w posprzątaniu strychu kościoła po remoncie - w sobotę o godz. 9.00.

Dziękujemy za ofiary składane w kościele na remont wież oraz za indywidualne
i zbiorowe wpłaty na konto parafii w B.S. na Rynku w Gorzowie

Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim