OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 8. Niedziela zwykła, 3.03.2019

W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczynamy święty czas Wielkiego Postu. Wcześniej, w poniedziałek i wtorek, adoracja Najświętszego Sakramentu.
Porządek adoracji: o godz. 8.30 Msza św., o 9.00 wystawienie, adoruje Rodzina Franciszkańska i Róże Różańcowe. O 10.00 na adorację przychodzą parafianie z wiosek naszej parafii. Od 11.00 adoracja dla parafian z Gorzowa. Popołudniu o godz. 16.00 wspólna adoracja dla wszystkich: dla dzieci, młodzieży dorosłych, od 16.30 adoracja indywidualna, okazja do spowiedzi św. Zakończenie o 17.00 wieczorną Mszą św. To w poniedziałek i wtorek.

W Środę Popielcową Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem sprawowane będą przed południem o godz. 7.00 i 10.00 oraz wieczorem o 17.00. W tym dniu, przypominamy, wszystkich obowiązuje post ścisły, i jakościowy, i ilościowy.

Nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poście według stałego porządku: Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży w czwartki po Mszy św. szkolnej. Dla dorosłych Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.00. Gorzkie Żale w niedziele o 15.00.

Droga Krzyżowa w piątki o 17.00 oraz Msza św. odprawiana po niej będą ofiarowane w intencji naszych zmarłych, których polecamy Bogu w imiennych wypominkach. Wypominki wielkopostne za zmarłych można składać lub zapisywać w zakrystii. Przez udział w Drodze Krzyżowej, przyjęcie komunii św. w czasie Mszy św., można uzyskać odpust zupełny za zmarłych.

Za sprzątanie kościoła podziękowanie naszym parafianom z Tęczynowa i Nowej Wsi. O przyjście w najbliższą sobotę o 9.00 prosimy parafian z ul. Wojska Polskiego bez bloku.

Kolekta dziś na potrzeby Seminarium i Diecezji. W przyszłą niedzielę, w drugą niedzielę miesiąca, kolektę przeprowadzi nasza Rada Parafialna. Polecamy ją szczególniejszej ofiarności wiernych. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w przyszłą niedzielę na remont wieży naszego kościoła.

Dziękujemy za ofiary składane w kościele na remont wież oraz za indywidualne
i zbiorowe wpłaty na konto parafii w B.S. na Rynku w Gorzowie

Rzymskokatolicka Parafia Trójcy Świętej w Gorzowie Śląskim