VIII Festiwal "Barka" 2018
W niedzielę 5 sierpnia 2018 r. po raz ósmy terenie kompleksu plenerowego pałacu w Pawłowicach odbył się Festiwal Piosenki Religijnej "Barka", współorganizowany przez naszą parafialną Caritas jako impreza charytatywno - rozrywkowa.
W tym roku udział w niej wzięli: Coria da Iria z Jaworzna, schola z parafii w Łowkowicach, zespół Fabrykanci i wokaliści z Centrum Edukacji Wokalnej w Gorzowie, Patrycja Błach, schola z parafii Kujakowice, Janusz i Dominika Żyłka oraz zespół Reaktywacja z Brzegu. Z krótkim recitalem wystąpił też ks. Jan - proboszcz ze Strojca.
Tradycyjnie można było nabyć kawę, ciasto, lody itp. Była piękna pogoda, atrakcje dla dzieci, a dla uczestników i gości Festiwalu - piękne przeżycie duchowe, kulturalne i religijne.

W Galerii są dostępne zdjęcia z występów kliknij.
Napisane przez admin1 dnia sierpnia 09 2018 13:08:40