OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 24. Niedziela zwykła, 13.09.2015

- W imię Boże rozpoczynamy dziś w parafii Misje św. Witamy misjonarza, O. Stanisława Malinowskiego, dojedzie potem jeszcze drugi misjonarz. Misje św. w parafii to wypełnienie nakazu misyjnego Pana Jezusa : „Idźcie i głoście Ewangelie wszelkiemu stworzeniu… a oto Ja jestem z wami po wszystkie dni aż do skończenia świata”. Nasz Pan, Jezus Chrystus, daje nam tę jeszcze jedną szansę, aby nasza wiara była żywa, byśmy nawrócili się i spotkali się kiedyś w niebie. W Misjach nie można nie uczestniczyć. Ten tydzień należy do Boga i do naszej duszy. Program Misji jest w naszych domach, wydrukowany w Gazetkach, znajduje się na stronie internetowej parafii, jest też wywieszony na drzwiach kościoła. Prosimy o zapoznanie się z programem Misji. Dziś jeszcze po południu o 17.00 nauka stanowa dla młodzieży gimnazjalnej, zawodowej, studiującej i wszystkich chętnych o zagrożeniach duchowych i o godz. 18.00 Nabożeństwo Fatimskie.

- Druga dziś niedziela miesiąca. Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone dziś w czasie Mszy św.

- W liturgii tego tygodnia jutro Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wtorek M. B. Bolesnej, w piątek św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży.

- Za sprzątanie kościoła podziękowanie dla parafian z Dębiny. O przyjście w najbliższą sobotę o godz. 9.00 prosimy naszych parafian z Więckowic Nowych nr domów od 1 do 40.

- W zakrystii do nabycia Kalendarze Rolnicze, można też zaprenumerować Gościa Niedzielnego na IV kwartał.

- Przed kościołem diecezjalna zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.

Modlitwa w intencji Misji

O dobry i miłosierny Boże. Prosimy Cię o błogosławieństwo dla Misji św., które rozpoczynają się w naszej parafii. Spraw łaskawie, aby Misje przyniosły Tobie większą chwałę, a duszom naszym pożytek. Ty chcesz, aby wszyscy ludzie poznali prawdę i zostali zbawieni, lecz bez Twojej łaski nic nie możemy uczynić. Dlatego z ufnością wołamy „Przyjdź Królestwo Twoje”.
Panie Jezu! Pomóż nam dobrze przeżyć czas Misji Świętych. Pomagaj misjonarzom i nam, aby za łaską Twoją odnowiło się oblicze naszej parafii. Maryjo, ucieczko grzeszników, bądź Matką parafii naszej i wspieraj nas prośbami swoimi. Święci Aniołowie strzeżcie nas. Święty Michale Archaniele, broń nas w walce przeciw zasadzkom złego ducha, bądź nam obroną teraz i w godzinie śmierci.
Amen.

Program Misji